Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 17:14   #12
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

[QUOTE=lamelka]Tego fotografa znam z forum gimbla i nie zrobil na mnie dobrego wrażenia. Jego wypowiedzi na forum mowia raczej o nim zupelnie cos innego niz Ty. Wciaz narzekal tam na rozne pary, że nie potrafia wspolpracowac, ze chcialyby bardziej szalone zdjecia, ze nie potrafia mu powiedziec czego dokladnie oczekuja.

Poczytałam sobie niedawno wypowiedzi Darka na Gimbli i nie odniosłam wcale wrażenia,ze narzeka na pary.Opowiadał o tym,z czym sie spotyka w pracy ale raczej w formie fajnych rad dla młodych aby sesja była udana.Poza tym ciekawe jest to,ze pyta ,czego ludzie oczekuja po zdjeciach slubnych,bo przez to nie zamyka sie tylko we własnym przekonaniu co jest dobre.Jest tam tez watek o sesji innego dnia niz slub i akurat takze sie z tym zgadzam.Zreszta sama bede miała zdjecia juz po slubie. A to,ze współpracuje z wizazystką wydaje mi sie bardzo profesjonalne.W dodatku swietną,bo juz mnie malowała na próbnym i byłam bardzo zadowolona.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując