Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-17, 13:42   #1420
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
evelinek_r a ten nowy bourjois w pędzlu próbowałaś? Jeśli tak to jaki jest? Bardzo lubię tę formę aplikacji podkładu, bo nawet mało kryjący podkład nałożony płaskim pędzlem potrafi kryć całkiem fajnie.. A może ktoś inny go używał i się podzieli doświadczeniami?
Co do jaśniutkiego podkładu, próbowałaś może Gosha X-Ceptinal Wear Make-up odcienia porcelain? Nie wiem czy jest jaśniejszy od CS Ivory, ale a nóz widelec Ci spasuje? Bo krycie ma fajne.. A jeśli nie to posiadam sypki z minerałami z Avonu, który jest jedynym podkładem z jakim się zetknęłam w całym moim życiu, który okazał się dla mnie za jasny, bo kolor ma tylko ciut ciemniejszy od mąki Posiadam na stanie, więc mogłybyśmy zrobić jakąś wymiankę gdybyś była zainteresowana
Pędzelka nie próbowałam, bo po pierwsze malutko go tam, a po drugi jest o jakiś to za ciemny. Gosha próbowałam (malowała mnie ich konsultantka) i jest ciemniejszy od CSa niestety. Minerałków nie używam, a poza tym jak na nieszczęście ostatnio robiłam porządki i powydawałam wszystkie nieużywane kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
evelinek_r no porcelanowej buzi to ja nie posiadam Co do Bourjois to jaki konkretnie podkład?Bo miałam BOURJOIS PODKŁAD 10 HOUR SLEEP i strasznie się świecił na mojej buźce z mieszaną cerą.Miałam nr 73
Właśnie o tym mówiłam Ale skoro używalaś nr 73, to możesz wypróbować Matte (czy coś takiego) Burżujka, albo w/w przez lalaith Gosh x-ceptional wear. One nie powinny się świecić.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora