Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 02:10   #166
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. V

Dziewczynki, dostalam swoje paczusie z Tru!! zestaw superbalmow, krem do lokow tigi i odzywke do rzes mavala bez postoju w UC! nie moge sie doczekac jutrzejszego testowania

dostalam tez probaska DW sand od milki (a czemu jej u nas nie ma??) zobaczymy jak sie bedzie u mnie spisywal


Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek
Jestem w domku i całe szczęście. Niby było fajnie ale jestem z tych niepijących i zawsze nie cierpię sytuacji gdy ktoś mnie po kilka razy namawia bym się czegoś napiła.

oo Asiaku, fajnie ze sie dobrze bawilas zreszta Ty to chyba zawsze umiesz sie dobrze bawic

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość



Ich strata Ja z kolei jestem pijąca, ale potrafie uszanowac czyjeś "niepicie", nie chcą pic to ok, sama czasem nie mogę pic na imprezach gdy jestem kierowcą i też cierpię zazwyczaj katusze namawiania. To chyba wszystko przez to, że większosc nadal odbiera alkohol= dobra zabawa.
to dokladnie jak ja ja tez jestem pijaca, ale nie namawiam nigdy jesli ktos odmawia. Kazdy lubi co innego

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość

EDIT: PS2 zamowilam sobie buty... Znowu... O takie: http://www.letsbuyshoes.com/3383-1A-37.htm
habibku, a Ty jak zwykle cudne butki zakupujesz!! przesliczne sa!!!

DOBRANOCKA WSZYSTKIM
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora