Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-18, 14:25   #3989
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak się chciałam wczoraj pochwalić patrząc na podpis Hosenki, że ja to nic nie kupiłam od dawna, ale nie - pozamawiałam przez net na adres domowy i dopiero wczoraj i dziś pootwierałam paczuchy
Hosenko co do naszej rozmowy z zamawianiem ze sklepu internetowego Glera - dziś dostałam od nich pełnowymiarowy podkład (30ml - zawsze dostawałam wersję podróżną, w aluminiowej saszetce z zakrętką w pojemności 15ml), do każdego produktu Make Up Factory dodali miniaturkę błyszczyka - myslałam że dodadzą tylko jedną na całe zamówienie, dali mi dwa różne kolory "dwufazowy" błyszczyk Deborah z wygładzającą bazą, kilkanaście próbek kremów Deborah. Lubię to


A, błyszczyków dzielnie nie kupowałam, ale dosłownie mnie zasypały - wczoraj siostra dała mi pakiet 3 pełnowymiarowych JT, dziś te dwie miniaturki MUF i Deborah, niedawno jeszcze miniaturka Clinique wszyscy przeciwko mnie
Mów lepiej co to za podkład
Jakiś MuF? Kurczę, no nie mam czasu żeby podjechać do GC i obmacać czy są jakieś jasne odcienie.
Wstąpiłam kilka dni temu obadać Vitalumiere najaśniejszy, heh... może po godzinnym seansie w solarium na raz? To tyle jeśli chodzi o odcień. Kpina no. Żeby nie dbać w ogóle o naturalne bladolice
Agniesko jak True Match? I w ogóle to powiedz coś więcej o medium cover Mary Kay, bo pamiętam, że na wątku bladolicych kiedyś opisywałaś na pewno, ale teraz to już długo go używasz Nadal Ci pasuje?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora