Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 16:25   #2915
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

zuziunia, ania 0104 dzieki kochane

aaassssikkkk
juz gratulowalam, ale z wielka przyje,mnoscia powtorze Pieknych dziewieciu miesiecy z ukochana fasolka zycze!!

starababa witam u zycze szybkiego przeniesienia na "Spelnione nadzieje.."

Ja wlasnie wrocilam z pierwszego dnia tzw. "organizacyjnego" na uniwerku i nie lenilam sie wiec zdazylam dzsiaj wyrobic sobie kolejno: Karte do stolowki, karte do Cafeterii, Karte do biblioteki, karte do Centrum jezykowego, Karte z dostepem do Medioteki, karte studencka ogolna, karte na egzamin z angielskiego i jeszcze jakas teraz widze JAKAS karte, ale nie mam pojecia do czego ona jest... Jutro tez zaczynamy o 10 na tzw. sniadaniu integracyjnym...Robilismy dzsiaj takie cwiczenia integrycyjne i jedno z nich polegalo na tym, ze trzeba bylo powiedziec swoje imie i nazwe zwierzecia zaczynajacego sie na ta sama litere co imie...No i ja strzelilam Kamila-Kangur...Problem polegal na tym, ze pod koniec malo kto pamietal imiona innych, ale zwieraki O TAK...takze pozniej chodzilismy i zwracalismy sie do siebie: chomik, orangutan, kongur itp... Padam ze zmeczenia...
Jezykowo nie bylo tak zle, chociaz na poczatku jak musielismy sie przedstawic to troche sie denerwowalam...nie zauwazylam zadnych innych cudzoziemcow wiec jestem sama w tej kwestii....

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora