Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kurs spn a ja wciąż zielona;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-21, 16:50   #1
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118

Kurs spn a ja wciąż zielona;(


Dziewczyny robie 3 dniowy kurs na produktach spn, jutro mam egzamin a mi sie wciaz wszystko myli. Wynika to z tego ze instruktorka nie przykłąda sie zabardzo by nam pomoc wrecz przeciwnie. Dzis zadalam jej pytanie zeby mi obliczyla ile mnie wiecej zapłaciłabym za najwazniejsze zele by zacząć robic pazurki po kursie i wyszlo jej 1000 zl oczywiscie bez narzedzi iakcesorii. Jutro mam egzamin ale nie jestem pewna czy wszystko dokladnie rozumiem. Napisze wam jak byłąm uczona robic pazury a was prosze o to byscie poprawily mnei jesli napisze cos nie tak bo byc moze ze cos mi sie pomylilo a jutro egzamin. Iprosze rowniez o pomoc w doborze zestawu startowego zeli spn.

1.Pierwszego dnia uczyłą sie robic frencha na tipsie
-przygotowujemy skorki
-matowimy pazury, odtluszczamy i nakladamy primer kwasowy 2 razy.
-baza
-żel soft white na koncowke- linia usmiechu do lampy
- kamuflaż cover od lini praiwe do skorek z odstepem 2 mm
- i teraz nie pamietam czy nakladalam zel builder gel clear czy natural blush zel czy moze clear gel. nakładalam taka grubą warstwe tylko nie pamietam ktorym bo rtyle ich jest
-przemywamy, odpowiednio pilujemy, nakladamy glossa
-przemywamy.

2.Dzis uczyłąm sieb robic frencha na formie
-na poczatku po przykleljeniu formy nakladalam zel konstrukcyjny taki bialy ale nie pamietam nazwy(?),
-nastepnie soft white
-cover
-clear
przemyc,pilowac i gloss

3.Potem uczyłam sie nakłądać podstawowe ozdoby tzn brokat na tipsie. Instruktorka kazala najpierw nalozyc baze potem gruba warstwe jakiegos zelu (?) a potem cienka warstwe clearu i ozdowy, potem chyba clear na calosc by przykryc i gloss.

Przeprasza za klopot ale naprawde nei pamietam co to byly za zele. NIe wiem czy byl to natural blush gel i jaki byl ten pierwszy zel nalozony przy formie.
jutro egzamin a mi juz sie wszystko pomieszalo..

I dizewczyny ktore pracuja na spn ktore produkty sa niezbedne do pracy.wiem ze napewno baza budujacy gloss soft white ale jakie jeszcze?
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując