Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 20:50   #3012
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

hej kobitki wrocilismy z kina ... nio i lezka poleciała - jedziemy do Watykanu decyzją męzusia jezeli do konca roku bedzie bezowocnie bedziemy podrozowac z wielką nadzieją i prosbami a jak okaze sie owocny rok to z wielkimi podziękowaniami ... no coz ja mocno wierze a mezus sie nawraca
no to troszke wyplumkalam wam sie i mi lepiej ehhh co bym bez Was zrobila


Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Dorotko robie go w zeszycie dolaczonym do termometra.

Dorotka nie bedzie testowac, bo od razu pojdzie na bete
Bazylko

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość


Bazylko ja też robiłam w zeszycie - ale przeniosłam go na www.28dni.pl - fajna stronka
Aniu domek sliczny bedzie a stronaka godna polecenia ja tez sie tam juz zadomowilam i sobie 3miesiace poki co wykupilam


Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Konczitka, już odrobiłam lekcje po prostu przez weekend miałam problemy z netem i tempki notowałam na kartce
Mam ochotę pójść na ten film, daj znać jak wrócisz, czy warto !
..
Teqillko juz lece zobaczyc co sie tam u Ciebie dzieje
a filmik bardzo fajny pierwszy raz słyszałam i widzłam wypowiedzi Dziwisza i pewne sceny np. z drugiego zamachu na Ojca Świętego .... film pokazuje w skrocie zycie i posługe Jana Pawła II w oczach Kardynała Dziwisza


Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość

oj 5.35 to ja też tak w tych okolicach już na nogach, z tymże ja muszę działać szybko, żeby zdążyć wszystko zrobić. A zanim wyjdę robię sporo. Toaleta zajmuje mi sporo, bo zanim do ludzi wyjdę zazwyczaj myję włosy i układam je, no i makijaż, kawa - lubię pić, delektować się rano kawką i wtedy tu do Was zaglądam, śniadanko - a lubię dobrze zjeść i w okolicach 7 biegnę do pracy. Niby tyle czasu mam a i tak zawsze się spieszę i biegnę
oj no to Rybko wzorowa kobitka z Ciebie ja wloski na noc myje rano nie ma mowy i tak brak czasu ... bo wychodze o 6:25 i lece do Gliwic pewnie w okolice Kropki

rumianeczku czasmi juz trace chceci do staran zazwyczaj w dzien gdy pojawia sie @ ale szybko wracam na dobre tory i tak sobie bede pedzic po tych torach az dotre do stacji - JESTEM W CIĄZY ehhh ale mi sie marzy ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora