Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-22, 08:31   #615
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
Hmm... już ponad 3 tygodnie czekam na moją paczkę a tu nic. Napisałam do EDM a tam miły pan Ben napisał mi, jaki mam numer paczki i że mam sprawdzić czy jej gdzieś nie trzymają. Wiecie może gdzie mam się udać z tym numerem ? Na moją pocztę lokalną czy np. do centrali w Warszawie dzwonic (bo taka opcje też słyszałam) ? A wiecie może do jakiego Urzędu Celnego mam dzwonić ? Bo na wątku truskawkowym przewijają się Urząd w Warszawie i w Bytomiu (chyba) ale nie wiem czym one się różnią. Dodam że jestem z woj. zachodniopomorskiego, to może do Szczecina dzwonić ? Może miała któraś z Was podobny problem i podpowie coś ?
Ja bym sprawdziła na mojej lokalnej poczcie - np. czasem pan listnosz "zapomina" zostawić awizo. Jeśli capnął ją urząd to na pewno Cię za jakiś czas poinformują o tym z poczty.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Załączam moją obecną kolekcję - w dużym słoiczku są próbki które wymieszałam ale jeszcze nie wypróbowałam nowego podkladu
Śliczna kolekcja. Ostanio zamówiłam ten pędzel do cieni.


Od paru dni nakładam minerały na sucho ich nowym pędzlem do podkładu i moim pędzelkiem do korektora i jest chyba dobrze. Trochę krócej się trzymają tylko. Z tym pędzlem efekt jest bardzo delikatny i naturalny.
Wczoraj nałożyłam też na filtr Avene 50+ (krem) i wyszło bardzo ładnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foundation brush.jpg (7,7 KB, 30 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora