Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POTRZEBUJĘ RADY! Po 8 latach narzeczony powiedział mi, że nie jest pewny swoich uczuć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-31, 09:58   #143
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: POTRZEBUJĘ RADY! Po 8 latach narzeczony powiedział mi, że nie jest pewny swoich

Martusia przez pierwszy tydzien bylo strasznie ciezko.. ja nie pisalam do niego pierwsza, potem on pisal codziennie chocby zapytac tylko co slychac... po drugim tygodniu malo co do mnie pisal i wydaje mi się ze wlasnie to ze mielismy ograniczony ze soba kontakt pomoglo mu upewnic sie co czuje...
Jak Spotkalismy sie pierwszy raz po rozstaniu ,nie potrafilam na niego patrzec,nie potrafilam z nim rozmawiac,nie wierzylam w to co mowi... Dla mnie to co on mowil bylo klamstwem...
Na drugi dzien stwierdzilam ze nie dam rady być z czlowiek ktoremu nie wierze... nie ufam....Ale on nie odpuscil , po prostu staral sie bym do niego wrocila i w koncu znowu sie spotkalismy i jestesmy do tej pory bardzo szczesliwi ...
od tego czasu minelo 2,5 roku

Ja trzymam mocno za was kciuki A Ty sie nie martw bo na pewno bedzie wszytsko dobrze
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując