Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 17:17   #312
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O mamo A mozna uśmiechnąć się o odleweczki jesli kupisz coś z tego co pogrubiłam??
Nie ma sprawy,ale dopiero we wtorek,bo dziś już nie zachodziłam,chciałam jednak wrócić wcześniej do domu.

Nawet sobie nie wyobrażacie jakie tłumy były w pociąguI to o godz. 16, nie chcę sobie wyobrażać co było po 17 i teraz
Ale ja sobie pojechałam na początek trasy i miałam miejsce siedzące,bo przystanek dalej to już ze stojącymi nawet było kiepsko

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ech, miałam straszną kłótnę z mamą, wszystko znów jest źle...


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
peeling ziaji jest agresywny. oni tam napisali, że masować przez 10 min, ja po minucie masowania mam całą czerwoną twarz i nie masuję dalej.
to ja nie wiem czy chcę go próbować...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Coś mam smutny dzień
Paczka z Centrum nei przyszła, paczka z Avonu nie przyszła (a była zawsze w piątki), szminka z Allegro nie przyszła, gulka która rano była mała w ciągu dnia urosła (już wycisnełam ), w sklepie zapomniałam kupić 2 rzeczy (coś mi pamieć ostatnio nawala, zapominam o róznych rzeczach) ehhh ...


A ja dostałam dziś paczuszkę, na którą czekałam od wtorku,więc bardzo się cieszę,bo już myślałam,że utknie na weekend w drodze.

Aaa i nie pisałam chyba,że kamień spadł mi z serca,bo pryzmy,które sprzedałam na All jednak dotarły do Kupującej. Tzn. znalazła je w końcu na swojej poczcie po 2 czy 3 wizytach gdzie szli w zaparte,że nic nie maOczywiście żadnego awizo nie dostała
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora