Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-01, 10:17   #6
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Rzeczywiście troszkę nieładnie postapił i wcale nie dziwię się, że zrobiło Ci sie przykro, ale może spójrzmy na to z tej strony że to tylko facet i moze poprostu tez go przeraziła ta chwila i nie umiał nic powiedzieć, wykrztusić z siebie... no nie wiem ja bym nie wiedziała co otym myśleć, na pocieszenie dodam, że moje zaręczyny tez nie były jakieś super udane, odbyły się w domu fakt, faktem że przy kolacji, ale podczas oświadczania się mój Tż powiedział coś w stylu, że to jego pierwszy raz i nie wie jak to się robi... (a w mojej głowie od razu pojawiła się myśl "to ile ma być tych razy"!!!) ale ja uważam że niestety faceci tacy są i mało który wykazuje się romantyczną kreatywnością... ehhh a my kobietki musimy sie sporo namęczyć żeby tych naszych głuptasków wychować, ja czasami katuje Tż-ta że czasami chcialabym tak romantycznie i w ogóle i musze powiedzieć że sprawi mi teraz nie raz niespodziankę, ostatnio np. do pracy z wielkim bukietem kwiatów przyjechał, więc moja rada dla Ciebie nie łam się, jeśli jesteście razem 9 lat, to On Cię zna i pewnie jeszcze to nadrobi, dla Niego napewno tez to było przeżycie no i z tego stersu wszystko zawalił.... ale porozmawiaj z Nim na spokojnie, bo teraz może tez Mu być przykro i przypuszczam że z czasem to nadrobi
Trzymaj się i głowa do góry
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując