Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy Flower by Kenzo Oriental
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-16, 22:11   #52
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: nowy Flower by Kenzo Oriental

Dzis dorwalam Orientalne Kenzo i... utwierdzialm sie w przekonaniu ze perfumy Kenzo to jest to co lubie najbardziej. Bardzo bym chciala aby obok tygryska, slonika,Flower Le Perfum i Le monde stanely na mojej toaletce Flower Orientalne. Są piekne! Trzymaja sie blisko skory, nie sa zapachem orientalnym z gatunku odstraszaczy. Na mnie brzmia lagodnie. Nie ma w nich slodyczy Flower Le Perfum (ktore swoja droga lubie bardzo!). Slodkawa nutka wychodzi dopiero pod koniec. Pocztek to cieplo, dymy (ale nie duszace i nie drazniace, jak to niekiedy bywa) i troche orientalnych przypraw moze a moze drewna... Jeszcze bede na pewno sie w nie wgryzac.
Buteleczka ladna, ale jednak cala czerowna od Le Perfum jest moim zdaniem piekniejsza.
Zapach wciaz wyraznie wyczuwam na nadgarstku, a testowalam go 7 godzin temu. Najwyrazniej Kenzo mnie lubi troszke. Z wzajemnoscia.

A ! widzialam dzis w sephorze Kenzo Flower w bialej butelce, nieprzezroczystej z czerwonymi (bodajze) napisami. To jakas wersja limitowana, wiecie moze o co chodzi? Czy limitowany jest jedynie flakonik a jego zawartosc to klasyczny Flower? Nie zdazylam sie rozeznac, ukradkiem zerknelam na te nowosc wychodzac.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując