Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Rozm:36,38.s,m,l VILA,ONLY,VEROMODA,NEW LOOK,MEXX,NEXT,SIRUP,OTL, DODATKI i KOSMETYKI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-02, 13:55   #1
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.

Rozm:36,38.s,m,l VILA,ONLY,VEROMODA,NEW LOOK,MEXX,NEXT,SIRUP,OTL, DODATKI i KOSMETYKI


JUŻ SIĘ TUTAJ NIE WYMIENIAM


JUŻ SIĘ TUTAJ NIE WYMIENIAM

JUŻ SIĘ TUTAJ NIE WYMIENIAM













COŚ,O CZYM KAŻDA WIZAŻANKA WIEDZIEC POWINNA
  1. Zdjęcia prezentowane w moim wątku są moją własnością i zabrania się kopiowania ich***
  2. Bardzo proszę o informowanie mnie o wszelkich wadach na Waszych rzeczach - ja rewanzuje się tym samym***
  3. Proszę dokonujcie przemyślanych wymianek, gdy już się zamienię nie będę zbytnio chętna na "odmianę". Chyba,że w uzasadnionych przypadkach, tj. gdy moja rzecz będzie miała wadę, o której Was nie poinformuje***
  4. Mój rozmiar to większe M i L, obwód biustu to 95 cm a pasa 70 cm.
  5. Proszę, nie proponujcie mi rzeczy w nie moich rozmiarach. Aczkolwiek zdarza się przecież,że S-ka może byc tak naprawdę L-ką, także powiadomcie mnie o tym***
  6. Na Wasze propozycje dot. wymian ,zawsze odpisuję w Waszych postach i proszę o to samo***
  7. WYSYŁKA: Jeżeli wysyłam lekką paczkę, to ew. mogę wysłac priorytetem, ale przy kilku rzeczach będę obstawać przy zwykłym poleconym , ponieważ koszty wysyłki są bardzo duże

Nie wysyłam paczki jako pierwsza! Jeżeli ktoś ma zdecydowaną przewagę przekupek conajmniej lub około 30, i zdecydowanie obstaje przy tym abym wysłała jako pierwsza to będziemy pertraktować.
Jeżeli różnica w ich ilości będzie niewielka wysyłamy równocześnie i przesyłamy sobie skany, lub zdjęcia potwierdzeń nadania. Jeśli któraś z wizażanek nie zgadza się na to, po prostu się nie wymienimy.





NIE WYMIENIAM SIĘ NA SPRANE I ZNISZCZONE RZECZY!
UZYWANE?
DLACZEGO NIE
ALE TYLKO W IDEALNYM STANIE
NIE UKRYWAJCIE ŻADNYCH WAD
MOJE RZECZY SĄ W WIĘKSZOŚCI W BARDZO DOBRYM
WRĘCZ IDEALNYM STANIE I DLATEGO TAKICH OCZEKUJE W ZAMIAN!!!



Oto, co mam Wam, kochane do zaoferowania:

I.Tuniki,bluzki,bluzy,long i....itp:


  • Tunika New Look, rozm 12, kolor łososiowy, cel
  • Tunika chabrowa w motyle z Bangkoku -> kupiona na Allegro. miałam ją raz (jest za mała) nie ma metki ale rozm bedzie 36 cel
  • Koszula NEXT rozm UK 8, świetna (za mała na mnie) ma lekki wzorek jodełkę, kolor ecru-biały bdb
  • Krótka marynarka Troll, rozm M, Miałam ją 1 raz na sobie. stan bdb

Edytowane przez shana
Czas edycji: 2009-01-23 o 10:07
shana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując