Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy włosy! Komentujemy fotki, plotkujemy o włosach i nie tylko;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-03, 15:30   #122
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania włosów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
T. pozazdorscic kreciołków, chcialabym miec bardziej krecone włosy... eh ostatnio wydaje mi sie ze mam coraz bardziej proste włosy fale raz sa raz ich nie ma... jak porobie zdjecia to moze tez cos wrzuce w ramach dziennczka z tym ze nie prowadzialm jak dotad takiego regularnego odczutu pomiarów i dokumentacji zdjeciowej hihi wiec fotosy beda w miare aktualne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tulipanno nie chcę Cie pocieszać , ale przyrost jest imponujący
Po 5 miesiącach i to w dodatku na kręciołach widać ogromną różnicę
Nie wspomnę o tym, że sama marzę o takim skręcie... niestety... marzenia
Wybaczam! Naprawdę miło usłyszeć, że są efekty
Ja całe życie chciałam mieć proste, a z tego dość banalny wniosek - wszystkie jesteśmy kobietami Nie mogę się doczekać Twojego zdjęcia, nawet nie wiem czy je kiedykolwiek gdziekolwiek poza avatarem widziałam. Pochwalisz się kiedyś? Jesteście naprawdę niezłą mobilizacją (wy, długowłose).

[quote=szugarbejb;9570779]
Cytat:
Napisane przez tulipanna=9569618
4. Foto zrobione dzisiaj. Nie może być lepszej jakości, bo nie potrafię zrobić sobie sama, a lampa odbije się w lustrze. Jak wróci ktoś z domowników wrzucę fotkę w pełnym świetle. Jak widać do APL (długość do pach) brakuje mi ok 2-3cm. Zważywszy na skręt - ok 5cm. Ile brakuje mi do zapięcia od stanika, a ile do talii nie mierzę, bo nie zamierzam się dołować
/quote]

Włosy masz rewelacyjne (ten skręt ... bajka), ale powiedz mi dlaczego ja byłam pewna,m że Ty jesteś RUDA ?
Dziękuję

[quote=pani-jesień;9571925]
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Może dlatego, że Tulipanka pisała, że farbuje włosy henną?
Albo dlatego, że przez rok się przyrudzałam na wszystkie możliwe sposoby, bo pewne dziewczę wmówiło mi, że jestem typem ciepłym? I często pisałam o ciepłych brązach. Albo mam rudy charakter
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora