Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-17, 16:30   #266
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Moje właśnie takie są - od zawsze się rozdwajają i łamią Ale zakupiłam jakiś czas temu to niby cudo (Foundatnion) i zobczymy co sie stanie. Stosuję go od 1,5 tygodnia. I mam pytanko. Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Moje paznokcie są w naprawdę złym stanie i jak narazie znacznej poprawy nie widzę. Może troszkę twardsze się zrobiły...
I czy u was też paznokcie wyglądają jak sine? Bo moje już tak przy 4 warstwie wyglądają okropnie sino i szaro i bardzo niezdrowo
Magrest, musisz byc wytrwala,to jak szybko widoczna bedzie poprawa stanu paznokci zalezy od ich stanu przed zastosowaniem odzywki, u mnie po ok.1mcu bylo widac znaczna poprawe,przed rozpoczeciem stosowania nail teka II spilowalam na krotko moje rozdwojone pazurki i kazdego dnia kladlam kolejna warstwe, juz od samego poczatku paznokcie przestaly sie rozdwajac,a po 1mcu wygladaly tak jakos zdrowiej. jak kupowalam 1buteleczke NT II (intensive therapy),panie z salonie powiedzialy,ze to jest odzywka, ktora dziala w 200% (podeszlam do tego sceptycznie), wtedy jesli inne odzywki zawiodly i ze trzeba stosowac NTII przez minimum 3-4 tygodnie.
nie pamietam czy moje paznokcie w trakcie kuracji wygladaly sino i szaro...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując