Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-07, 11:40   #3573
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. V

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
U nas lało
Dlaczego? Coś nabroiłaś, tak?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Witam
Asiu serum fajne, nabłyszcza i chroni moje końcówki, jest gęste, bardzo je lubię

Asiu super streszczenie ale zapomniałaś w nim o mnie
Cześć Asiu
Basieńka prześle mi próbkę, to obadam.
O Tobie nigdy nie zapominam. Ale pryszczy nie masz, za to masz piękną twarz po minerałach. Bo wiesz Nuleczko - było tu istne szaleństwo. Ja najpierw chciałam paletkę Bi-kor którą Karolinka - Smyk bądź Asieńka - Oreczka miały mi zakupić na targach w Katowicach, które odbędą się 22 listopada ale Basieńka na mnie nakrzyczała, więc Sis przekabaciła mnie na minerały. Zamówiłyśmy na razie próbki ale już planujemy wspólne zakupy.

A tak poza tym to Kropek Paulinki i Maciej Basieńki to bliźniaki. Się okazało.

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o szampony to moge polecic:
Fryzjerskie:
Kadus do włosów farbowanych
Kadus od normalnych po suche
Kadus maseczka błyskawiczna
Szczególnie ten szampon od normalnych po suche jest fajny, bo przy głowie zapobiega przetłuszczaniu i ładnie nawilża i wzmacnia końcówki, maska błyskawiczna też rewelacja, wystarczy ją miec na głowie ok minute i działa, błosy sa odżywione, gładkie, miłe i błyszczące. Bardzo lubie Kadusa, w przeciwieństwie do fryzjerskiej serii Loreala, która to u mnie nie przynosi efektów.
Apteczne:
Klorane szampon i odżywka wzmacniająca włosy na bazie chininy ( także do wypadających ). Pomogło mi przy jesieni zeszłego roku, włosy się wzmocniły i mniej wypadały. ( nie polecam Klorane z cedratem, puszyły mi się włosy i ogólnie nie za dobrze to wspominam).
Cosmetici Dora maska bambusowa jest rewelacyjna, odżywia i nawilża włosy, zostawia je wygładzone, ładnie pachn ie i wydajna bardzo.
Douglasowe:
Maska z masłem shea Fekkai. Nawilża wzmacnia włosy, są miłe w dotyku i pachnące. Aczkolwiek nie można z nią przesadzac, bo obciąża jednak włosy.
Szampon do wosów farbowanych Fekkai też miło wspominam, włosy były błyszczące, pachnące i miłe w dotyku- długo trzymały kolor.
Maseczka regeneracyjna Jagi Hupało jest rewelacyjna, bardzo poprawia stan włosów, będę na nią polowac jak douglas znów wprowadzi promocje na te kosmetyki
Tanju, spadasz mi z nieba. Chciałam kiedyś Kadusa. Ten szampon od normalnych po suche to akurat dla mnie.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
U mnie zimnica na dworze, rano tylk 2 stopnie było
Nie może być. A u mnie rano o 7-mej było 10 stopni.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ehh.. dziewczyny, widze, że Wy tu produkujecie posty pełna parą!
Hihi, hi. Nie próżnujemy.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja tez się nie obijam

Pracuję!!!
Ja też - na forum i w pracy. I jeszcze koledze pomagam przy pracy graficznej. Nie ma to jak wspólne projekty... bo co dwie głowy to.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora