Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-08, 14:27   #150
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez ewaxx16 Pokaż wiadomość
"Wbijam na imprezkę"
Temat tak jak wyżej ktoś pisał przypomina serial - przeczytałam cały i stwierdzam, że każdy nowy post był jak prezent pod choinkę czytanie, po kawałku, do końca
Aha - życzę szczęśliwego zakończenia! chociaż, co ja tu będę życzyć jak nie muszę, bo sprawy się toczą w jak najlepszym kierunku same, bez życzeń
Prezent pod choinke mam nadzieje ze bedzie się jeszcze działo

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
no ro prze fajnie..
najważniejsze by być sobą, i mówić, pisać co się czuje, o czym się myśli..a co!
nie wiem jak inni, ale u mnie na pierwszym miejscu jest szczerość


przypomniało mi się jak "kolega" niegdyś się irytował, że odpisuję mu na gadu w mega zwolnionym tempie.. wytłumaczyłam mu, że wizażuję mówi "wejdę i zobaczę co cię tak wciąga, może będziemy wizażować razem.." wszedł na stronę główną i równie szybko wyszedł.. stwierdził, że w jednej chwili zobaczył tyle nazw kosmetyków, kuracji kosmetycznych itd, że nie dał rady
Ja bym nazwała to bardziej otwartością i przełamywaniem barier. Też uważam ze jedną z najważniejszych rzeczy pomiezy ludźmi jest szczerość (obok zaufania i bycia fair). Na początku takich znajomości z reguły zakłada sie taki filrt na to co się mówi. Nie chodzi o to by fałszować informacje o sobie, kręcić, koloryzować ale o to aby narazie pomijać niektóre rzeczy. Na początku znajomości druga osoba może zacząć patrzeć na nas przez pryzmat tych rzeczy a chyba lepiej byłoby gdyby wyrobiła juz sobie o nas opinie na podstawie całości. Np. w gronie przyjaciół którzy długo się znają możemy walnąć "wiecie co dziś zrobiłam?!" (i tu pada naprawde coś głupiego) ale przyjaciele juz nas na tyle znają ze wiedzą że na ogół takich głupich rzeczy nie robimy itp. A chłopak mógłby sobie w tej samej sytuacji pomyśleć "Boże co ja tu robie?"

Mało moich znajomych wie że udzielam sie na tym forum. A jesli chodzi o znajomych chłopaków to już w ogóle. Ale gdyby im powiedzieć to sądze ze zareagowali by podobnie może poza moim długoletnim przyjacielem P. którego fascynuje odkrywanie takich ciekawostek że spódnica to nie to samo co sukienka.. Ale długo by tu i tak nie zabawił Natomiast jestem pewna ze zaprosiłby mnie na jakieś jego forum np. komputerowo-gadżeciarskie
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując