Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-19, 17:37   #25
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

Cytat:
Napisane przez jagoda622
hejka!od jakiś 2 miesięcy ćwicze mięśnie brzucha.od tej pory bez diety schudłam ogólnie 5 kg. górne partie są ładnie ukształtowane ale dolne niestety nie pozostała na nich fałdka tłuszczu i nie mogę się jej pozbyć.mięśnie całego brzucha są twarde jak skała tylko przez tą fałdke nie moge założyć swoich niedawno otrzymanych biodrówek.Błagam was napiszcie jak pozbyć się tego obrzydliwego tłuszczu nie wiem uratujcie mnie ćwiczeniami dietą kremami.Poradzcie coś
Zapraszam na wątek: "Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" jest tam wiele postów które pomogą . Hmm... co do diety, jeśli poza spaleniem tej fałdki nic innego nie chcesz osiągnąć to myśle że wystarczy nie jeść słodyczy, fast foodów, ograniczyć nieco tłuszcze, jak najmniej smarzonych potraw i nie jeść na noc... lekka kolacja ok. 19. Ćwiczenia na dolną partie brzucha to:
1. Nożyce
2. Przyciąganie ugiętych kolan do klatki piersiowej 3.
3. Naprzemienne przyciąganie raz 1 raz 2 kolana do klatki piersiowej, jednocześnie kierująć przeciwległy łokieć założony za głowe do przyciąganego kolana.
4. Półbrzuszki z nogami prostymi w górze.
5. Unoszenie prostych nóg w górę.
Do tego hula hop i skakanka . Powinno pomóc . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując