Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 15:55   #1640
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak, to właśnie peeling Nuxe, na który skusiłam się po zachwytach i próbce od Ice Ona ma właśnie suchą cerę, ja mieszaną,ale peeling jest świetny dla każdej cery Delikatny, kremowy, absolutnie nie podrażni a mimo swojej delikatności wystarczająco dobrze oczyszcza.
Polecam z czystym sercem, ja nawet po jego użyciu nie nakładałam kremu jakiś czas, bo buzia nie była podrażniona ani przesuszona.
Dziękuję za odpowiedź, czuję się wystarczająco skuszona Ale nie kupię go teraz, muszę najpierw zużyć choć trochę ze swoich zapasów, pewnie po nowym roku skompletuję jakieś większe apteczne zamówienie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona, chociaz spodziewałam się większych cudów- oczyszcza i odrobinę ściąga pory Ale i tak najlepsza na świecie jest ta wielka tuba (to dawna Argiletz, nie wiem jak ją mam teraz nazywać )

Pościel uwielbiam
Dziękuję za odpowiedź W takim razie chyba ją sobie odpuszczę, zwłaszcza że na Allegro nie była jakoś bardzo tania, a masek z glinką mam już kilka więc kolejny zakup mijałby się z celem.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora