Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Srebrne prace Magdaleny M:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 16:21   #384
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Srebrne prace Magdaleny M:)

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Hmm, ogólnie bardzo ładne, ale jedna rzecz mi nie gra (i nie są to granaty na dole bo akurat uważam, że są śliczne) a mianowicie za gruba jest ta główna ramka owijana i całość zrobiła się taka troszkę słoniowata przez to... Ale i tak bym nosiła Środek ramki jest prześliczny . A, i jeszcze jedno ale po przyjrzeniu się - jakoś tak chaotycznie robiłaś przy granatach te loopiki owijane. Niektóre owinięte raz, większość dwa, jakiś tam cztery razy. I nie ma to związku z położeniem w tym "zwisie" bo np. w jednym kolczyku środkowy granat ma owinięcie 4 razy a w drugim 1. I owszem, czepiam się ale sama tak wysoko poprzeczkę ustawiasz
wiem wiem te lupy sa rózne ale nie jest to aztak widoczne. wrecz powiedzialabym ze wogóle bo i tak ladni sie ukladaja.Poza tym kurcze nosza cos akiego na uchu nikt nie wlepia oczu w takie malenkie elementy:P
Tak wiec przyznaje sie zrobilam je róznie ale już miałam dość po którymś jest ich dosc sporo a na dodatek jak dokonczylam kolczyki okazalo sie ze jeden ma zleprzyczepiony łancuszek i musialam odplatac i zaplesc równo.
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując