Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 20:37   #3817
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Przeglądałam, ale niestety ceny mają zabójcze. Np. ja kupuję Bebilon po 36 zł a oni mają po 45... Dostarczają do mojej fsi przez UPS .
kurczę, jak na W-wę to mają całkiem spoko ceny no i transport gratis powyżej 150 zł, a to u nas 1x w tyg. bez problemu

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Ja dziś też mam MEGA jęczacza w sklepie 2 razy musiałam go połozyc na podłoge zeby się opanował taka jestem wyrodna

byłam na tych badaniach krzywej i kurde wsciekłąm się bo się okazało ze tak na prawde mam do zrobienia 2 badania a nie jedno krzywa cukrowa plus oznaczenie insuiny razem 6 kłuć tylkoże ja miałam kase tylko na krzywą 40 zł a insulina kosztowałaby mnie dodatkowe 130 zł
szlag człowieka trafia z tymi kosztami. W koncu zrobiłam tylko krzywą Insulinę zrobie w next tygodniu ...
współczuję i kłucia i kasy .
a mogłabyś sytuację z Apusiem w sklepie jakoś mi przybliżyć? :;>: bo sobie nie wyobrażam

Iwka super fotki

kurczę, czas się do pracy zabrać - TŻ usypia chłopaków, a ja zamiast tłumaczyć to na forum siedzę
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora