Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 20:56   #3819
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej Mamuśki!

Ja zasnęłam razem z moją marudą usypiając go . Niestety Mati ma po wczorajszym szczepieniu podwyższoną temperaturę : 38 st, więc dostał syrop i mam nadzieję, że pośpi jak człowiek... Najprawdopodobniej to po szczepieniu, albo na zęby... Ostatnio robi bardziej wodniste i śmierdzące kupy.

Mam pytanie do was dziewczyny: jakie syropki przeciwgorączkowe podajecie maluchom i czy się sprawdzają? Bo ja podaję Matiemu Nurofen ale on się drze przy każdym podaniu i jak go sama próbowałam to on piecze w gardło . Próbowaliśmy już i truskawkowego i pomarańczowego i jest to samo . Chyba teraz jakiś malinowy spróbuję kupić.



Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
nadal choruję i do bani jestem
Pati To może po prostu idź spać, ponoć sen to najlepsze lekarstwo .

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
juleczko a narzekaj ile potrzebujesz, bo wiesz, że my zawsze Cię wysłuchamy i wesprzemy duchowo-netowo

w agacie zakupiliśmy kanapę Nie ma jej niestety na stronie, więc poczekacie na fotencje do wtorku, bo we wtorek nam ją przywozią
Popołudniu się zdrzemnęłam 2 godzinki z Hanią, bo po tej nocce jakaś niedospana byłam
I zamówiliśmy telepizze na obiado-kolacje, bo nie chce mi się nic gotować, zjemy i może pojedziemy do sklepu na jakieś zakupy

barwa hehe - Hania też o 1:00 obudziła się RObertowi i zaczęła śpiewać i tańczyć w łóżeczku
minisiu
Czekamy na fotki kanapy
O my God ! Ja już niepamiętam jak to jest jak dziecko śpi 2 godziny w ciągu dnia!
A my też dzisiaj jedliśmy pizzę na obiad bo jakiś leń nas dopadł .
No i ciesz się kochana że twoje dziecię w nocy śpiewa i tańczy a nie drze się na maksa .

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
ja muszę moich chłopców b pochwalić - zrobiłam dziś tajską zupę z mlekiem kokosowym i liminką - taką rzadką z kawałkami warzyw i oni sami ją jedli - co nie jest dziwne, bo uwielbiają sami jeść, ale prawie w ogóle się nie pooblewali

a TŻ też pochwalę - dziś o 10 rano przejął chłopców i obudził mnie dopiero po 14. byli już po prawie 3 h spacerze. a ja czuję się wypoczęta i dziś w nocy będę miała siły nad tłumaczeniem posiedzieć
Super ajanna, że odpoczęłaś . No i brawa dla chłopców

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
O nie kochana, co to to nie .
Ale spróbować było warto .

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Kilka fotek z dzisiaj:

1/ panienka z okienka
2/ okiełznałam tygrysa
3/ co tu się dzieje???
4/ przemieszczam się
5/ fikam
iwka fotki rewelka!!! Dziewczynki już takie duże są i śliczne . A loczki mój Mati ma podobne do Werci, tylko chyba troszkę krótsze.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość

Ja dziś też mam MEGA jęczacza w sklepie 2 razy musiałam go połozyc na podłoge zeby się opanował taka jestem wyrodna

generalnie dziękujemy za komplementy jesli kogoś pominęłam to przepraszam ale duzoo napisałyscie


byłam na tych badaniach krzywej i kurde wsciekłąm się bo się okazało ze tak na prawde mam do zrobienia 2 badania a nie jedno krzywa cukrowa plus oznaczenie insuiny razem 6 kłuć tylkoże ja miałam kase tylko na krzywą 40 zł a insulina kosztowałaby mnie dodatkowe 130 zł
szlag człowieka trafia z tymi kosztami. W koncu zrobiłam tylko krzywą Insulinę zrobie w next tygodniu ...
Kanciu to nieźle musiał cię Adi wkurzyć ...

A co do badań i kosztów to nie będę komentować ...

P.S. Jeszcze chciałam was zapytać o bidony. Jeśli dobrze pamietam to Patrilko ty chyba Poli kupowałaś jakiś bidonik, nie? Więc proszę o radę z którego leci nie za mocno i nie kapie bez zasysania? Może któryś z tych ktoś z was ma? :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=474803296
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=477925121
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=456211224
czy jakiś jeszcze inny możecie polecić?

Edytowane przez juleczka1980
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:02
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora