Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czarny cień!!!
Wątek: czarny cień!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-22, 18:54   #79
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: czarny cien :-/

Cytat:
Napisane przez puchatkowa
Beekeeperku i jak ten czarny? wykonalas nim juz jakis makijazyk moze, bo widzialam, ze ostatnio udzielasz sie na MM a powiedz jak ten bialy z drobinkami co jest jako drugi w tym duo-paku? czy dobrze rozswietla powieke i czy drobinki sie nie osypuja?
no no, to chyba telepatia... wczoraj wieczorkiem pomalowałam specjalnie sobie jedno oko, zeby popstrykac wam fotki
strzelilam ich z 50, wiec to co wklejam to i tak mało. W kazdym razie mozecie chociaz zobaczyc, jak sie na oczku prezentuje w 10 pozycjach
-----------------------------------------------------------------------
Więc tak:
pstryknęlam fotki najpierw na sucho, pozniej na mokro... Powieka jest pomalowana tylko tym cieniem, na gorze rozswietlona zas tym bialym, ale w nie za duzych ilosciach. Biały bardzo mi się podoba!!! Slicznie sie mieni i jest taki jakis glamour. Ani bialy ani czarny sie nie osypują, maja taka smolista konsystencję... Nakladają sie nieźle, a jak na cienie za (niecale!!!) 5 zl, to w ogole bosko...
Co do koloru:
na sucho
nie jest calkowicie czarny, tak jak widac na fotkach, moje czarne rzęsy (wytuszowane) są od niego czarniejsze. To taka ciemna szarosc jak dla mnie.
Ale na mokro juz jest czarny. Nie super-czarny, troszke jasniejszy niz rzesy, ale spokojnie daje rade jako czerń...

Troche pokręciłam, ale chyba rozumiecie?

Podsumowując: za taką cenę ten cień jest swietny!!! polecam zakup, bo na mokro jest po prostu czarny

najpierw fotki na sucho:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na sucho1.jpg (27,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na sucho3.jpg (35,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na sucho4.jpg (40,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na sucho_porownanie_lampa.jpg (69,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na sucho_porownanie_no lamp.jpg (61,4 KB, 146 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując