Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chcę się w koncu zmienić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-24, 18:34   #23
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: chcę się w koncu zmienić

PIĘKNE USTA. ładny nosek ciekawe oczy to Twoje atuty niskie czoło i małe uszy czego tu jeszcze chccieć dodam gładką cere i blond włosy to dopiero LALA ) hehe czy mogłabys odpowiedzieć na poniższe pytania Agi:

1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?

jak narazie obstawiam wiosne ale troszke mnie te włoski mogą zmylic wiec opowiedzi beda wskazane pozniej cos pomyslimy.

juz nawstepie widze koniecznie podkreslenie policzkow, oczu !!! a usta lekko blyszczykiem, lekki podklad lub krem koloryzucjacy bedzie wystrczajacy bo jezeli bedzie mocno kryl to ukryje Towoje naturalne walory, brwi jakas henna brazowa i regulacja nosek jedynie mozna opruszac brazujacym na czubku i na tej kosci takiej podluznej jezeli Ci on przeszkadza dla mnie nie ma w nim nic strasznego!!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując