Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 13:53   #402
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Włosy masz piękne.

A teraz wytłumacz mi, co to znaczy, że ciągną Cię za włosy i w jakich okolicznościach? Pytam, bo od jakiegoś czasu często zdarza się, że siedząc w tramwaju czuję pociągnięcie za włosy. Myślałam, że o coś zahaczam, ale nie. Ciągnięcie kogoś obcego, kto siedzi przed nami w tramwaju wydaje mi się tak paradoksalne, debilne, groteskowe, głupie, bezsensowne, żałosne, że ciężko mi w to uwierzyć. Jakby nie można było po prostu zapytać czy skomplementować
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Ja też uważam, że to bezsensowne ciągnąć kogoś za włosy. Często tak mam jak idę ulicą, że ludzie delikatnie ciągną mnie za włosy, rozumiałabym jakby to byli koledzy a nie obcy ludzie. Ale wiesz, wiele osób albo nie zapyta się, jak coś mu się spodoba albo są nietaktowni i swoje robią. Dodam tylko, że moją Babcie i moją Mamę w moim wieku również ludzie tak zaczepiają.
Może nie wierzyli, że to mogą być naturalne włosy a jedynie koloryzowane.
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Włosy masz piękne.

A teraz wytłumacz mi, co to znaczy, że ciągną Cię za włosy i w jakich okolicznościach? Pytam, bo od jakiegoś czasu często zdarza się, że siedząc w tramwaju czuję pociągnięcie za włosy. Myślałam, że o coś zahaczam, ale nie. Ciągnięcie kogoś obcego, kto siedzi przed nami w tramwaju wydaje mi się tak paradoksalne, debilne, groteskowe, głupie, bezsensowne, żałosne, że ciężko mi w to uwierzyć. Jakby nie można było po prostu zapytać czy skomplementować
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Nie wiem, dlaczzego, ale mój post ukazał się dwa razy.
Ja też uważam, że to bezsensowne ciągnąć kogoś za włosy. Często tak mam jak idę ulicą, że ludzie delikatnie ciągną mnie za włosy, rozumiałabym jakby to byli koledzy a nie obcy ludzie. Ale wiesz, wiele osób albo nie zapyta się, jak coś mu się spodoba albo są nietaktowni i swoje robią. Dodam tylko, że moją Babcie i moją Mamę w moim wieku również ludzie tak zaczepiali.
Może nie wierzyli, że to mogą być naturalne włosy a jedynie koloryzowane.
Pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-30 o 19:01 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i mulitcytowania
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora