Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-02, 11:08   #2640
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć Dziewczyny
Ostatnio mało piszę, bo jakoś chęci i czasu brak- wolę Was podczytywać Wzięłam się na serio za naukę do matury, w końcu biologia i chemia to wymagające i bardzo obszerne przedmioty. Ostatnio nachodzą mnie jakieś dziwne myśli, że na pewno nie zdążę z nauką i na pewno nie poprawie moich wyników,a jak nie poprawie to na medycynę się nie dostanę i będę miała poczucie, że zmarnowałam rok. Zaczęłam szukać jakiegoś zastępczego kierunku, tak na w razie czego, padło na biotechnologię, ale na nią też jest się trudno dostać Macie jakieś pomysły na alternatywny kierunek dla medycyny? Coś związanego z biologią i chemią, bo w tych dziedzinach czuję się najlepiej. I odpada fizjoterapia, bo w tym roku z niej zrezygnowałam. Nie mam pomysłu po prostu, a coś zastępczego muszę mieć. A może, któraś z Was studiuje jakiś fajny biologiczno- chemiczny kierunek i mogłaby coś więcej o nim napisać?
Od wczoraj czekam na kuriera i nie ruszam się z domu, ale jakoś jeszcze do mnie nie dotarł.

Zimno dzisiaj u mnie, wiatr nieprzyjemny wieje, bryy Ale takie uroki naszej polskiej zimy.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując