Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-04, 19:51   #983
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IV

Cytat:
Napisane przez xoxogossipgirl Pokaż wiadomość
witam was aparatki jestem nowa i jak widze wywiazala sie juz niezla klotnia na poczatku a propos powtarzania tematow dlatego z gory przepraszam jesli moje bedzie powtorka z rozrywki, mam tylko nadzieje, ze nikt mnie nie rozstrzela, ale nie ejstem w stanie przepatrzyc tych wszytskich postow w odszukaniu jednej konkretnej odpowiedzi a zatem przechodzac do rzeczy nie mam aparatu stalego ani nawet nie bylam jeszcze u ortodonty. Postanowilam zasiegnac opinii u Was i dowiedziec sie czy jest tu ktos w podobnej sytuacji. Dawno temu bo jeszcze w podstawowce/gim mialam aparat wyjmowany.Zęby sie wyprostowaly nie bylo klopotu. Teraz na dole zęby wypychaja mi na przod jedynke;/ nie jest to jakos cholernie zauwazalne ale martwi mnie ze to sie poglebi a ja bede musiala zalozyc aparat staly. Czy jest mozliwosc w moim wieku (18) powrotu do aparatu wyjmowanego niestałego? Prosze o odpowiedz, bo spedza mi to sen z powiek
Hej!Ja noszę aparat wyjmowany mam 16 lat i chciałabym Cie zapytać,jak długo nosiłas ten wyjmowany,że Ci sie zęby wyprostowały?...bo mi w marcu minie rok od noszenia go a nie widac jeszcze zadowalajacych efektów A co do tego czy możesz nosic jeszcze wyjmowany,to ja myślę,że TAK bo w róznym wieku używane są te aparaty,ale wiadomo orto najlepiej będzie wiedział
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując