Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta za kierownicą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-05, 08:51   #14
astrud
Raczkowanie
 
Avatar astrud
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 36
Dot.: Jakie jesteśmy za kierownicą?

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Poza tym (a co mi tam, pochwalę się jeszcze :P) jest dla mnie normalnym i nawet sprawiającym przyjemność fakt, że mogę przepuścić jakiegoś kierowcę, że mogę zjechać jak ktoś jedzie na złamanie karku - przeważnie inni kierowcy dziękują migając, od razu mi się humor poprawia i sama uwielbiam dziękować, takie wielkie porozumienie :P

haha - tez to uwielbiam. chetnie pozwalam sie wlaczyc do ruchu, ale kiedy ktos mi nie podziekuje - jestem strasznie rozzalona lubie te podziekowania.

mam prawo jazdy od ponad 5 lat, regularnie jezdze od 2. wczesniej raczej z doskoku, mimo ze mialam samochod. balam sie ruchu drogowego w warszawie, ale w pewnym momencie moje lenistwo wygralo ze strachem i kiedy zaczelam pracowac kawalek drogi od domu - regularnie zaczelam jezdzic. mysle, ze jezdze lepiej niz znani mi faceci. jezdze pewnie i szybko niestwarzajac zagrozenia. faceci czesto jezdza brawurowo, mi rzadko zdaza sie przyszarzowac.

dzis rano w radiu pin przedstawiali wyniki badan o kobietach - kierowcach. wnioski byly takie, ze 1. nie potrafimy parkowac tylem (zgadza sie w moim przypadku hihi), 2. mamy problemy ze zmiana pasa kiedy na drodze jest duzy ruch (ja nie mam) ale jezdzimy rownie dobrze, jesli nie lepiej niz mezczyzni
astrud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując