Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czuje coś do chłopaka mojej przyjaciółki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-05, 16:23   #19
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Czuje coś do chłopaka mojej przyjaciółki.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że "zalatywać" znaczy nic innego jak podśmierdywać Ale, OK. Niech i tak będzie.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A nieco nawiązując do tematu - warto panować nad piciem, wtedy łatwiej panować nad...sobą.
Teraz ruch należy do tego chłopaka, w końcu to on jest w jakimś tam dziwnym układzie z Twoją przyjaciółką. Niech on wszystko wyjaśni. Jak będziecie chcieli ze sobą być to będziecie. A przyjaciółka będzie musiała się z tym pogodzić. Z resztą za kim tu płakać ? Za gościem, który obcałowuje podchmielone koleżanki ? Phi.
w liceum spotykałam się z chłopakiem w którym jak się okazało kochała się moje koleżanka z klasy. Byli tylko dobrymi znajomymi. Stałam się wrogiem publicznym nr 1
jestem jedyną osobą jakiej nie wysłała zaproszenia na n-k a minęło 9 lat, niektórzy nie zapominają (wspomnę tylko że nie miałam pojęcia o jej wielkiej miłości, bo się z nią nie ujawniała. No, ale wg niej odbiłam jej faceta . I żeby nie było - miałyśmy już wtedy po te 18 lat)

Edytowane przez Alvesta
Czas edycji: 2008-12-05 o 16:26
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując