Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-06, 19:17   #2795
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Porcelanko, ale to jest szczera prawda, nie przejmuj się! Ja nie mogę pojąc tego wgapiania się w wątki społecznościowe jak np. ten nasz - przecież to jest typowa luźna rozmowa, a nie porady czy informacje jak na innych podforach wizażu - co tu jest do czytania, jeśli ktoś "nie siedzi w środku"?
Moim zdaniem dobrze napisałaś.

Tzn. ja wiem, że ta sytuacja jest dziwna, ale chyba zbyt ostro zwróciłam uwagę. Ale nie mogę pozbyć się wrażenie, że to jest konto utworzone specjalnie tylko na potrzeby podglądania :/

...ale chyba poskutkowało, już drugo dzień na s nie odwiedza


Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
EDIT: Olka, zauważyłam, że wraz ze zmianą avatarka dodałaś nowe fotki do galerii - super! A to pierwsze, "fioletowe" jest po prostu boskie...!


Śliczniaste jest to zdjęcie!
Ola jak zrobić taki efekt na fioletowo? W jakim programie? (Uwielbiam fiolet )


Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... A ja Was chce bardzo ale to bardzo serdecznie przeprosić bo Was najzwyczajniej w świecie okłamałam Może zrozumiecie jeżeli Wam powiem, że osoba która przeczytała wszystkie moje posty na forum, zarówno tym jak i innym zrujnowała mój związek z eksem, moją samoocenę, właściwie cząstkę mnie... To dla mnie bardzo bolesny temat, chociaż minął już prawie rok od ostatniego przykrego wydarzenia W każdym razie starałam się jej udowodnić (a właściwie jemu) że forum wizaż i użytkowniczka atsenka to nie ja... W niektórych sytuacjach opisujących moje życie zmieniałam imiona, nazwy miejscowości itp no i zmieniłam swoje imię... Starałam się również niektóre sytuacje przedstawić w innym świetle ale zachowując orginalną "fabułę". A później już nie wiedziałam jak to odkręcić... W każdym razie uwierzcie że ja go nienawidzę i mimo że dopiero od niedawna bardziej się uzewnętrzniam na tym forum a właściwie na tym wątku i on tego już napewo nie czytał bo nie ma teraz dostępu do internetu, studiuje, jest zajęty i o mnie zapomniał to jednak strach był większy i mimo wszystko wbnęłam w tym... Głupio mi bo Was naprawdę polubiłam, większość z Was widziała moje fotki i to nie jest tak że nie ufam Wam... Poprostu ujmując krótko facet który przeczytał moje posty na pewnym forum (a ja go uważałam za przyjaciela, chociaż o forum dowiedział sie przypadkiem nie ode mnie) podzielił się tymi informacjami z innymi... To był cios w samo serce bo jako że ja rzadko ufam ludziom i się nie zwierzam ze wszystkiego tak na forum mogłam wydusić z siebie wszystko... Teraz już jestem raczej bezpieczna... więc jeśli mi wybaczycie to prosze mówcie mi po imieniu...Ania. I osoba która spisywała imiona na początku wątku może to zmienić... Chyba że to dla Was za dużo kłopotu, więc mogę być Kasą już zawsze


Aż mi lepiej jak to z siebie wyrzuciłam...

Wybieram się zaraz na plotki do koleżanki. 3majcie sie buziaki


Aniu... było, minęło. Najważniejsze, że teraz zaczyna sie nowy etap naszej znajomości z Tobą. Widziałam, że od jakiegoś czasu bardziej zaangażowałaś się w ten wątek, bardzo się z tego cieszę, lubię Twoje posty


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Przede mną dwa bardzo pracowite dni : karty świateczne czekają. Wysyłam karty z napisanymi odręcznie powinszowaniami. Nastała teraz taka, jak na mój gust, dziwna moda na składanie wyłącznie podpisu pod wydrukowanymi na kartach życzeniami. Moim zdaniem to takie zimne i bezosobowe. Tak samo jak powinszowania wysłane za pomocą SMS-a lub maila. Sama uwielbiam dostawać karty na np. urodziny, świeta. To namacalny znak, że ktoś o tobie pamięta.
Wtedy tak się ciepło koło serca robi. Mała rzecz, a cieszy. Otrzymane przeze mnie karty , poustawiane i porozwieszane, stanowią w moim domu element dekoracji światecznej. I, że mam taki zwyczaj - czeka mnie wypisanie sporej ilości kart.
Ot, poza bólem ręki - czysta przyjemność.
Miłego weekendu !
też nie lubię tych drukowanych życzeń, pozbawiają ludzi wszelkiej inwencji... napisana samodzielnie kartka, list zawsze będzie cenną pamiątką. Wszystkie przechowuję. Podoba mi się ten pomysł ze zdobieniem domu kartkami bardzo

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o szczerą opinie co do tej torebki
http://www.allegro.pl/item498805553_..._ss_biala.html
mam juz dość szukania białej torebki, byłam juz chyba we wszystkich możliwych sklepach
tylko tak sie zastanawiam czy ta torebka nie jest za duża (kiepsko z moją wyobraźnią nawet jak mam podane wymiary)

co myślicie szczerze

Virtual ja chętnie sama kupiłabym sobie aparat na te mikłajki ale nie mam za co
póki co dostałam białe pluszowe papcie pieski
co do świętego spokoju u mnie tez go brak
ja ze śląskiego

Jak na białą torbę nie jest taka najgorsza. Bardziej podoba mi się w tej wersji ściągniętej sznureczkiem u góry
]

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
hej maniaczki- weekend więc jestem

niestety z mało przyjemną wiadomością przychodzę- nasza Marzenka miała wypadek i leży w szpitalu- na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało- mam nadzieję, że szybko do nas wróci.

Marzenko szybkiego powrotu do zdrowia

Agusia mi napisała (Aguś - jeszcze raz dzięki )

Mam nadzieję, że nasza najkochańsza mama szybko dojdzie do siebie...
Pozytywne fluidy dla Marzenki
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując