Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 21:29   #2149
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze P. oooo Kamilka! witaj po przerwie
sniadanie: 3 kromki chleba tostowego pszennego;
(maslem, serem i dzemem truskawkowym,
z maslem, salami i chrzanem
z maslem i kielbasa wiejska.)
serek homo truskawkowy z garscia rodzynek, kubek mleka z miodem. koocham Cię za to masło śliczne śniadanie! i smaczne

2sniadanie(w szkole): bulka pszenna z maselkiem i plasterkiem sera brie,butelka mleka truskawkowego, kit kat peanut butter i 1 delicja od kolezanki xD czemu tylko plasterek sera? kocham tego kitkat'a

obiad: miska zupy kartoflanki z grzybami, kawalek smazonej karkowki, ziemniaczki, surowka z majonezem, papryka konserwowa.
deser: czekolada na goraco aero, 2 duze czekoladowe muffinki z M&M'sami robione przez Mamusie pychota!

podwieczorek: 2 tosty z serem zoltym i dzemem truskawkowym, jogurt bananowy z rodzynkami, pasek czekolady toffi, krowka. chyba muszę spróbować ser żółty i dżem, bo tyle wizażanek je, a ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego połączenia

kolacja: 3 cienkie parowki zapieczone z serem,polane majonezem. 2 kromki chleba z maslem, mniaaaam!

po kolacji wpadl jeszcze pasek czekolady jw i 3 male gruszki

i jak?
śliiiiicznie! pysznie! jak tam zdrówko? waga w górę?

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami no widzisz, rodzinna atmosfera jakby nie było

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ... <-- a co to za mina? kochanie, ZDROWIEJESZ, nabierasz kształtów, w końcu wychodzimy na prostą obie, razem, zaaaawsze już tak daleko zaszłaś! dumna jestem z Ciebie baaaardzo! i widzisz, masz powód do zakupów szaleństwo sklepoooowe!

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z sopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle oj Ty uparta, Tyyy! ale ślicznie, owsiana team

2. buła żytnia z sopocka ( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho nawet nie pytam, czy z masłem, ale mam nadzieję, że chociaż z serem topionym, a nie tak na suchoo? w domu siedzisz, że IIśn takie?

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem pyyycha! i dobrze, że z tłuszczykiem

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko mniaaaaam!

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem mam ochotę na rybę ;p

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy w sensie że? brzuszeeek?
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora