Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co się dzieje?
Wątek: Co się dzieje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-23, 21:37   #1
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591

Co się dzieje?


Hej babki! Mam poważny problem i nie wiem, co robić! Oczywiście chodzi o paznokcie, a raczej to, co z nich zostało Nie wiem dlaczego, ale od około miesiąca strasznie zaczęły mi się łamać i rozdwajać paznokcie. Wcześniej było wszystko w porządku, od kiedy zaczęłam stosować Nail Tek miałam paznokcie niemal jak tipsy, a teraz nic mi po nich nie zostało. Po prostu w kilka dni połamały mi się wszystkie paznokcie, więc je obciełam i zaczęłam czekać, az odrosną, a one od tej pory strasznie się rozdwajają Łykam tabletki, nadal używam różnych odżywek ( w tym NT),szklane pilniki i te sprawy mam opanowane i nic Już nie mam siły. Wczoraj obciełam paznokcie bardzo króciutko,bo strasznie się rozdwajały a dzisiaj na tych króciuteńkich paznokciach zrobiły się "zadziory" i zaczęły mi odpryskiwać warstwy paznockia przy końcówkach. Czy tak się dzieje, sama nie wiem, na wiose, czy Wy też tak macie, że są "tłuste" i "chude" miesiące ładnych paznokci czy moze przyczyna tkwi gdzie indziej? Poradźcie prosze....
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując