Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z głową od 30 listopada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-08, 20:45   #193
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Odchudzanie z głową od 30 listopada

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość



1,5 kg mniej to ładny wynik Ja tez jestem za jedzeniem białek i tłuszczy niż weglowodanów. Ja właśnie staram się tak robić i u mnie się sprawdza

Chyba juz dzisiaj nic nie bede jadła i postaram się pójść spać przed 24
więc mój dzisiejszy jadłospis:
Śniad 9 - 2 chamburgery tzn samo mięsko smażone na patelni
II śniad 12 - jabłko, banan, mandarynka
obiad 15 - sałatka: sałata lodowa, cebula czerwona, ogórek świeży i konserwowy, feta w oleju, jajko (troszkę tu pomieszałam ale dało się zjeść )
godz 16 - 250 ml pitnego jogurtu truskawkowego 0% cukru i tłuszczu
godz 18 - gruby plaster wędliny drobiowej, ser biały zmiksowany z mlekiem (ok 1/2 kostki), pomarańcza
kolacja 21 - spora pierś marynowana w oleju sojowym i ważywa chińskie mrożone (ok 25 dkg) wszystko smażone na oliwie z oliwek

Jakoś mi się wydaje że dużo tego ...
własnie nie duzo niby sie wydaje ze duzo jak sie czyta... a tak na prawde to nie jedyne co moge doradzic to zebys na sniadania jadla wiecej i sie najadla a juz pozniej coraz mniej ja np... na sniadanie pobilam wszystkich bo zjadlam: pol talerza rosolu z makaronem, mniej niz pol miseczki platkow z mlekiem, 2kluski tarte male i 1 wieksza z miesem w srodku, 2 lyzki surowki z czerw. kapusty wymieszanej z jogurtem i majonezem no:P ale jak wiadomo na weglowodany rano mozna sobie pozwolic:P zreszta wskazane jest jesc duzo na sniadanie nast byla tylko sucha bulka... a obiad to filet z ryby, ryz i surowka grecka... nast jako podwieczorek duzy jog. nat. i na kolacje serek wiejski
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując