Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szwecja
Wątek: Szwecja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-01, 21:40   #29
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Pozdrowienia ze Szwecji

Cytat:
Napisane przez Patricia78 Pokaż wiadomość
Czesc!
tak, spod lotniska masz bezposrednie autobusy jadace do Sztokholmu.

Prosze uprzejmie: http://www.flygbussarna.se/lang/PL.aspx?lang=EN
(strona jest po polsku, mozesz od razu kupic bilet, wystarczy wydrukowac i pokazac kierowcy)
Cytat:
Napisane przez ewka Pokaż wiadomość
oczywiście jestautobus na spod lotniska na centralny. Przy samym wyjsciu jest budka i tam kupujesz bilet. Nie martw si, ze nie znajdziesz, bo to jest malutkie lotnisko i tylko jeden auobus tam jezdzi, przynajmniej ja widzialam jeden Flygbuss- tak sie nazywa. Nie wiem ile kosztuje ale coś około 150sek. A jak bedziesz miala problem, to na lotnisku bedzie duzo polakow, wiec mozesz sie zapytac, a zasze zreszta dogadasz sie po angielsku.Powodzenia!!


Ja mieszkam 1,5 roku no i chyba tez na stałe. Jedyne co tak naprawde mi sie nie podoba i czego tu nierozumiem to SŁUŻBA ZDROWIA!!!!!wczesniej nie zwracalam na to uwagi, ale ze mam 3,5 miesiecznego synka to widze te ichudziwniena :/
Na szwedzki tez dopiero jak maly pojdzie do przedszkola. Jezk nie jest trudny, wiec mysle ze szybko pojdzie. A najlepszym sposobem na nauke to oladanie szwedzkiej tv i sluchanie radia!! Naprawde dziala!!!!!! No mnie snieg jest juz, ie wiem jak u was
Dziękuję Wam bardzo ! Inaczej bym się denerwowała a teraz już wszystko wiem A jeszcze mam pytanie - wybieram się na koncert Prodigy ... o ile będą bilety.. jest mozliwosc kupienia ich w dniu koncertu ? Link do koncertu http://www1.ticnet.se/PriceTable?l=S...261&CL_ORIGIN=
Czy miejsce koncertu jest daleko od centrum ?
Przepraszam, że Was tak zasypuję pytaniami
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Schranz
Czas edycji: 2009-02-01 o 23:50
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując