Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uszyć bluzeczki na lato?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-25, 09:55   #17
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

Witam! Haima napisała samą prawdę
Też myślałam , że Tinkerbell mogłaby wkleić ze swojej mądrej książki krój bluzki podstawowej, ale jakoś od paru dni jej nie widzę... Ale jeśli się pokaże i wklei będziecie musiały posiedzieć, żeby zrobić formę. I tu znów przychylam się do opinii Haimy: warto kupić choć jedną Burdę, taką z w miarę podstawowymi modelami i na tej bazie kombinować. Ja mam całkiem pokaźny zbiór, bo po prostu czuję się pewniej, jak sie podpieram fachowym wydawnictwem. Trzeba tylko wybrać odpowiednią burdę: są dla małych kobietek (160cm wzrostu, 2 x w roku), co miesiąc "normalne" (168 cm, rozmiary 36-42) i chyba też 2 x w roku burda plus (168 cm, rozmiary 42-50). Koszt 9,90 zł. A jeśli mieszkacie w Warszawie to w kilku miejcsach można kupić stare numery (tzn. nieaktualne, np. z poprzedniego miesiąca) za pół ceny. Warto mieć przynajmniej jedną. Zwykle są też wskazówki jak wykonać niektóre detale, np. wszyć suwak kryty (z obrazkami ).
Mam też letnie burdy z takimi bluzeczkami jak na ostatnim zdjęciu, ale nie dam rady tego opisać
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując