Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poparzenie po solarium
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-15, 10:37   #14
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Poparzenie po solarium

Kochane pomocy!!!
Wczoraj byłam w solarium. Co prawda nigdy w czesniej w nim nie byłam bo zawsze chodziłam do innego. Poszłam jak zwykle na 10 minut. QWydawalo mi sie ze wszystko bedzie ok zawsze chodzilam na 10 min i mialam lekkie zaczerwienienie ktore ustepowalo nastepnego dnia. Po wyjsciu wszystko bylo ok troche za goraco no ale jak to zwykle bywa zaraz po wyjsciu. Ale wieczrem zaczal sie istny horror moja twarz stawala sie coraz bardziej czerwona piekly mnie nogi ramiona biust w zasadzie wszystko. Nasmarowalam sie balsamem nawilzajacym polozyla na twarz maseczke nawilzajaca i poszlam spac. Gdy sie dzisiaj obudzilam malo nie zemdlalam moja twarz plonela zywym ogniem a kolor byl juz nawet nie czerwony a lekko purpurowy!! Moja pupa to samo prawie sina. Nie moge kucac czy siadac bo pieka mnie nogi, na biuscie i rekach jest w miare ok a plecy w ogole nie ucierpaily. Pomozcie!! doradzce co mam zrobic aby ta czerwonawa-pupura zniknela z mojej twarzy Wygladam tragicznie i strasznie piecze. Od rana lade tysiace warstw kremu nawilazajacego ale to za bardzo nie pomaga klade tez maski nawilzajace wchlaniaja sie z szybkoscia swiatla. Aby pomoc mojemu cialu kapie sie w zimnej wodzie i guzik z tego
Jestem ZROZPACZONA POMOZCIE!!!
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując