Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seboradin - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-05, 18:30   #4
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: loton seboradin - help

przepraszam nie przeczytałam dokładnie twojej wypowiedzi, masz problemy z łuszczycą a o lotionie jest pisane tak: Przyspiesz porost włosów,wzmacnia je i sprawia ze pieknie lśnią. To uzupełnienie pielęgnacji włosów tłustych oraz skóry głowy podatnej na dermatozy. Działa długotrwale docierając do elementów żywych włosa - mieszka i cebulki. Chroni włosy przed agresywnym działaniem zanieczyszczeń powietrza. Podstawa działania lotionu SEBORADIN NIGER opiera się na wyciągu z czarnej rzodkwi. Witaminy i mikroelementy w nim zawarte wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do odrostu. Jego bakteriostatyczne działanie pomaga w leczeniu podrażnień oraz łupieżu. W zachowaniu równowagi mikrobiologicznej skóry głowy pomaga zawarty w lotionie olejek drzewa herbacianego, a także olejki eteryczne sosny i kolendry. !!!!!!!!!!!!Tymol, naturalny bakteriostatyk i związek grzybobójczy niszczy przyczynę łupieżu i łuszczycy - szkodliwe grzyby i bakterie!!!!!!!!!!! Olejki i hiperyzyna zawarte w wyciągu z dziurawca regulują ilość drobnoustrojów, łagodzą stany zapalne skóry oraz pomagają w regulacji pracy gruczołów łojowych skóry. Wyciąg z kłącza tataraku dostarcza składników poprawiających ukrwienie skóry i powstrzymujących wypadanie włosów. Olej rycynowy chroni osłonkę włosa, łączy się z keratyną i stabilizuje jej strukturę. tak więc chyba się pomyliłam z moją radą i lepiej chyba zastosować ten do włosów przetłuszczających się. Strasznie przepraszam za zamieszanie
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując