Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seboradin - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-05, 22:22   #7
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: loton seboradin - help

n_omi napisał(a):
> u mnie ten lotion kosztuje 15 złotych. Jest to standardowa cena która wacha sie czasem +/- 2 złote.

Ja kupiłam seboradin lotion w sklepie z ziołami i naturalnymi kosmetykami za 12 zł (miesiąc temu).
Mam wersję do włosów przetłuszczających się, słabych, skłonnych do wypadania.
Na opakowaniu producent zamieścił nastepujący opis (cytuję dosłownie): "Lotion aktywuje mieszki włosowe, ułatwia szybszy odrost włosów, reguluje dzialanie gruczołów łojowych, działa przeciwłupieżowo i chroni włosy przed zanieczyszczeniami. Pobudzajacy cebulki włosowe wyciąg z czarnej rzodkwi połączono z działającym oczyszczająco olejkiem z drzewa herbacianegop oraz olejkami eterycznymi sosny i kolendry. Olej rycynowy chroni keratynę włosa i wzmacnia jego osłonkę. Zaleca się codzienne stosowanie wraz z szamponem i balsamem Seboradin Niger. Szczególnie dobroczynną moc wykazuje nocą, podczas odpoczynku. Pozostaje na włosach i skórze głowy, działa długotrwale i skutecznie".
Skład w KW: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1576
Może tymol (w składzie) ma faktycznie działanie przeciwłuszczycowe? (nie znam się na składach...). W każdym razie na butelce, którą mam własnie przed oczami, nie ma o tym wzmianki.

Pozdrawiam.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując