Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - :: Wernisaż-wieczorowo bez kreski::
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 17:49   #19
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: :: Wernisaż-wieczorowo bez kreski::

oj Karola Karola .Zaczne od tego,ze na MM nie zagladam,a raczej nie zagladalam.Odkad spostrzeglam kilka Twoich makijazy,codziennie rano to jest pierwsze forum jakie odwiedzam w poszukiwaniu tej pieknej,profesjonalnie umalowanej buzki!!! Jak dla mnie jestes mistrzynia dobierania kolorow i laczenia ich ze soba.Napatrzylam sie na Twoje kreski i znow zaczely mi sie podobac,mimo ze ostatnio sklanialam sie do tych rozcieranych,teraz znow zmieniam zdanie.Ostre krechy sa boskie,a szczegolnie jesli wyszly spod Twojej rekiW nakladaniu rozu i modelowaniu twarzy nikt Ci nie dorowna,to jest po prostu idealne.A najbardziej cenie w Twoich pracach to,ze nienaduzywasz szopa (o ile wogole go uzywasz)Twoje zdjecia przedstawiaja twarz kobiety,z leciutko zarysowanymi zmarszczaki pod oczyma i widoczna sruktura skory.Wczesniej widywalam zdjecia tu na forum bardzo nienaturalne,wyszopowane i wyblyszczone,Ty natomiast potrafisz ukazac swoje piekno bez wspomagaczy jakim jest szop
Tak trzymaj dziewczyno i pokazuj sie tu jak najczesciej,ja bede sobie podgladac i uczyc sie od mistrzyni
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując