Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-15, 19:44   #3
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Smile Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Tokarool, przede wszystkim wyleczenie trądziku nie jest taką łatwą i na pewno szybką sprawą... Myślę, że trzeba uzbroic się w cierpliwość i najlepiej byłoby zacząć się leczyć pod opieką dobrego dermatologa, a z tym różnie bywa. bardzo dobrym preparatem-wg mnie jest Isotrexin żel (zawiera erytromycynę), który potrafi po dłuższym stosowaniu naprawdę ładnie oczyścić buzię, zlikwidować pryszcze (a widzę na zdjęciu, ze masz takie krostki-guzki) i wygładzić cerę. Wskazana jest tu cierpliwosć i systematyczność, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano, ale gdzieś już po kilku tyg. znaczna poprawa daje się zauważyć. Co prawda na początku może pojawić się zaczerwienienie skóry, ale to ze względu na działanie złuszczające tego preparatu i nie nalezy przerywać 'kuracji" (tak ma być; albo wtedy stosuj co drugi dzień, a jak zaczerwienienie minie, to stosuj normalnie ). Kosztuje ok. 40 zl i dostepny jest w aptece ( z reguly na recepte, ale nie wszystkie tego przestrzegają ). W lecie radzę go stosować na noc, bo używany na dzień moze spowodować przebarwienia. Ewentualnie-jesli na dzień też chcesz coś stosować- możesz sobie kupić Skinoren żel (ten mozna bez problemu stosowac w porach słonecznych) i zastosować taki połączony plan działnia. Ale niekoniecznie. Mimo wszystko jednak dobrze byłoby, gdybyś udał się po poradę i tak do dermatologa. Bo to jest tylko moja propozycja, ale sprawdzona i skuteczna. Jesli ten lekarz, u którego byłes jest kiepski, to poszukaj drugiego. Życzę powodzenia.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując