Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 12:56   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Cytat:
Napisane przez neysa
bardzo dobrym preparatem-wg mnie jest Isotrexin żel (zawiera erytromycynę), który potrafi po dłuższym stosowaniu naprawdę ładnie oczyścić buzię, zlikwidować pryszcze (a widzę na zdjęciu, ze masz takie krostki-guzki) i wygładzić cerę. Wskazana jest tu cierpliwosć i systematyczność, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano, ale gdzieś już po kilku tyg. znaczna poprawa daje się zauważyć. Co prawda na początku może pojawić się zaczerwienienie skóry, ale to ze względu na działanie złuszczające tego preparatu i nie nalezy przerywać 'kuracji" (tak ma być; albo wtedy stosuj co drugi dzień, a jak zaczerwienienie minie, to stosuj normalnie ). Kosztuje ok. 40 zl i dostepny jest w aptece ( z reguly na recepte, ale nie wszystkie tego przestrzegają ). W lecie radzę go stosować na noc, bo używany na dzień moze spowodować przebarwienia.
A mi sie troche włos na głowie jeży jak czytam podobne rady. Retinoidy, o których nie raz i nie dwa było tu na forum - wystarczy poszukać przez wyszukiwarkę - nie na darmo są na receptę. To lek i to cięzki lek, którego absolutnie nie wolno stosować na własną rekę. Nie każdy może stosować, istnieją przeciwwskazania, retinoidy stosuje się najczęściej na noc, a w dzień obowiązuje bardzo silna i wysoka ochrona słoneczna.
Moim zdaniem jednak w takich kwestiach o leczeniu i srodkach powinien decydować lekarz. Jesli trafiłeś na złego, udaj się do drugiego. W takich sprawach jestem przeciwniczką leczenia na własną rękę.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując