Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-27, 10:16   #131
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ale właśnie mój TŻ twierdzi, że szybkość hulania wcale nie zależy od ilości pamięci, liczy się pamięć operacyjna, bo do reszty to w każdej chwili można dołożyć kartę pamięci i voila. Ja się tak średnio na tym znam, ale też mi tak coś w głowie świta.

Ja potrzebuję do neta, czasem jakiegoś filmu czy muzyki. Gry absolutnie nie. Of corz aplikacje idą na operacyjnej (zapewne), ale ponoć już 1 GB to udźwignie, co ja bym chciała mieć (absolutne podstawy).
w Apple nie można dołożyć karty pamięci

szybkość też wg mnie zależy od pamięci operacyjnej ALE jeśli zapełnisz całkowicie pojemność to wtedy zacznie się przycinać, zawieszać, aplikacje wolno ładować, żeby iPad sprawnie funkcjonował powinien mieć kilka GB wolnych (nie jestem pewna ile to dokładnie jest w przypadku iPada a nie chcę strzelać) więc trzeba wziąć to pod uwagę decydując się na wersję 16 GB

ja mam iPhona 16 GB ale w rzeczywistosci pamięci użytkowej jest około 12, po odjęciu powiedzmy 3 GB aby iPhone płynnie chodził zostaje nam tylko 9... dlatego nigdy więcej nie kupię 16

Odnośnie pamięci operacyjnej to Air 2 ma 2 GB więc bedzie śmiagał jak szalony
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora