Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nawilżanie
Wątek: nawilżanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-03, 19:26   #19
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
To capivit hydracontrol to ogórecznik? Smoku, a ja miałabym do ciebie pytanie. Widziałam kapsułki z ogórecznikiem z svr, ale kosztowały chyba z 60 zł (60 kaps, 500 czegoś tam, nie pamiętam jednostek). A widziałam też w aptece internetowej kapsułki innej firmy, 350 czegoś tam tego ogórecznika, i kosztowały 8 zł. Oprócz tego, że różnią się ilością oleju z ogórecznika, i diametralnie różnią się ceną, czy jest coś co przemawia za używaniem jednych z nich?

Chyba nie ma sensu tak przepłacać, można przecież jeść tych tańszych podwójną dawkę. Można też brać olej z ogórecznika doustnie, można go kupić np. na specjalne zamówienie w mazidłach, sprawy będą groszowe.

Capivit hydrocontrol ma wit. A+E+ olej z ogórecznika.

Ja na razie jadłam tylko olej lniany w kapsułlach (polecam linomag NNKT, jakieś 12 zł, jest też droższy Alphol, ok. 36 zł) albo jadalny w butelce. Ja uwielbiam biały twarożek, typu serek wiejski zmieszać z odrobbiną oleju lnianego, szczypiorek i mniam, a jakie zdrowe.

oto przykłady preparatów (pochodzą od Justy, nie żebym ja taka genialna była)

Capivit HydroControl 30kaps Glaxosmithkline
Olej z ogórecznika 374mg, wit.E 10mg, wit.A 300mcg

Oli-Femin 50 kaps Puritan’s Pride 54zł
Skład: olej lniany 400mg, olej z ogórecznika 400mg, olej z ryb 400mg, wit.E 1,7mg

Alphol omega plus 41zł
olej lniany 400mg, olej z ogórecznika 83mg, wit.E 2mg, selen 5mcg, vit.C10mg, biotyna 10mcg;
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując