Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nawilżanie
Wątek: nawilżanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-03, 19:50   #21
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Co do xeriali - jeśli ktoś ma odwodnioną skórę to, z tego co mówił doktor, najlepszy jest xerial 10, ale nie ten w kremie (50 ml) tylko w wersji mleczko do ciała (są setki i dwusetki). Bo krem jest bardzo tłusty. Ja w tej chwili używam xerial 5, który też jest tłustawy, ale nakładany wg zasady - cieniej, ale częściej, sprawuje się zadziwiająco dobrze. Cera nie jest tłusta, tylko tak przyjemnie nawilżona i fajnie wygląda, jakoś tak świetliście. Ale następny napewno kupię sobie xerial 10 i to w tej największej wersji 200 ml. To mi powinno starczyć na kilka miesięcy. Podobno najlżejszy z całej serii jest xerialine, tak jak pisała AniaA, ale jest też najdroższy. Zdaje się, że ponad 50 zł za 40 ml. A po co przepłacać, skoro tańsze wersje, jeśli się je posmaruje cieniutko, też nie są ciężkie?
jest krem do twarzy xerialine 1,5 % mocznika, 40 ml, ale jest też
xerialine balsam, z całej tej serii wychodzi własnie najekonomiczniej, bo butla ma pół litra, a kosztuje 50-60 zł, więc to najbardziej się opłaca. Idealny do twarzy i ciała, miałam kiedyś próbkę. jest lekki. Też 1,5 % mocznika.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując