Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak dobrać kolor różu do policzków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-02, 03:36   #85
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez kathleen Pokaż wiadomość
drogie wizażanki! ja także mam problem z doborem właściwego odcienia różu. Nie wiem, którym dokładnie jestem typem urody... Mam ciemno brązowe, kasztanowe włosy, szaro-niebieskie oczy, jasno różowe usta, i jasną cerę z licznymi złotymi piegami. Jaki róż pasowałby mi najbardziej? W tonacji ciepłej czy raczej chłodnej?
Bardzo liczę na pomoc z Waszej strony, serdecznie pozdrawiam - kathleen.
Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
jestem kolorystycznym latem i chciałabym się zaopatrzyć w dobry różyk zastanawiam się nad lorealem ale nie wiem czy będzie mi pasował załączę paletkę jaka jest dostepna. zastanawiam się nad 1 lub 2
Kathleen-a masz moze zdjecie?Latwiej by bylo okreslicJa tez mam piegi ale sa raczej szarawe(chociaz latem robia sie jasno brazowe) i uzywam strawberry tart loreala.Jezeli masz zlotawe piegi to wybralabym roz w odcienu neutralnym/cieplym.Gdy moje piego sa latem jasno brazowe uzywam rozu w odcieniu peach ze zlotawymi drobinkami.

Mysle Suonko ze bedzie Ci pasowac roz Loreal blush delice strawberry tart-jest to odcien pasujacy zarowno zimie i latuJest bardzo delikatny i nie mozna z nim przesadzicsama uzywam jestem zima(ale nie klasyczna).Wklajam zdjecie strawberry tart.


Kropka75-stawiam na nr 48 cendre de rose brune-widzialam ten odcien w necie i jakos tak mi podchodzi pod brudny roz ale moge sie mylic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strawberry tart.jpg (9,6 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-05-02 o 05:00
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując