Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-16, 07:00   #307
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
ewelinazja - może warto zajrzeć do KWC - tam jest kilka recenzji pudru Translucide i znajdziesz odpowiedź na to, czy matuje i rozświetla. Jeśli chcesz wiedzieć czy jest polecany -wyszukiwarka, o tym pudrze na biochemii jest pełno postów.

Dziewczyny - no litości, obserwuję ten wątek od początku, wątek miał być konstruktywny, a tu widzę, że ciągle są pytania o rzeczy znane, łatwe do znalezienia albo wręcz oklepane, np. Translucide. To, że się wklei skład, nie zwalnia ze skorzystania z wyszukiwarki.
przede wszystkim warto dodać, że nie każdego matuje to samo zauważyłam to na własnej skórze a więc opinie innych z KWC są dla mnie do niczego. Znam je, na podstawie ich właśnie segreguje to co mam zamiar spróbować, próbuję i jeśli jest w miarę OK to wklejam skład. Poza tym nikt w KWC nie pisze o tym czy coś zapycha czy nie

a jeśli chodzi o wyszukiwarkę to korzystam ale przyznaję bez bicia, że akurat o translucide nie sprawdziłam. i tylko z tym się z Tobą zgadzam,

jak dla mnie ten wątek jest bardzo konstruktywny i bardzo dużo się dzięki niemu dowiedziałam za co ukłony dla L_V
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora