Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-03, 10:24   #2294
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
koko19891, ja Cię kiedyś gdzieś namierzyłam, że Ty fitrów Uriage używasz i masz jakieś próbki Uriage w ogóle. Też wysępiłam w aptece. Żel do mycia twarzy - super, tonik - super, krem z AHA też fajny i generalnie bardziej mi to podeszło niż Avene czy LPR, choć z tej serii, myślę tu o całej Hyseac, nie ma zwykłego kremu nawilżającego. Jest tylko emulsja matująca - miałeś ją? Testowałeś?
Przepraszam, że nie udzielę Ci rad odnośnie Ciebie, ale są tu dziewczyny, które bardziej znają się na rzeczy. Zresztą, biorąc pod uwagę fakt, jakim jesteś harcorowcem, to ja odpadam
a no tak kończę właśnie tubkę uriage hyseac .Generalnie nie mam porównania z innymi bo dopiero od niedawna wiem, że w moim przypadku filtry to obowiązek! Z tej serii hyseac masz tak :

- krem regenerujący (on jako nawilżacz)
- kremik z kwasami AHA-
-tonik do mycia twarzy
-żel do mycia twarzy
- filtr
- emulsja matująća

o próbki bardzo ciężko bo to generalnie mało znana firma u nas i w ogóle żeby konkretny skład mieć też ciężko.Nie tesotwałem jeszcze nic z Uriage po za tym filtrem.. ale w tą pogodę (gorączkę słabo widze te emulsję matującą

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
Mnie na czerwone przebarwienia na policzkach bardzo pomogly kropelki z wit C dla dzieci ale dziewczyny chwala gotowe serum lemon z BU o podobnym dzialaniu a na swiecenie proponuje przemywac twarz od czasu do czasu kwasem borowym i pamietac o codziennym nawilzaniu

dzięki za rady choć sama wiesz, że żeby było tak jak się chce to trzeba pierw konkretnego ciężkiego kalibru bo niektóre rzeczy dość głęboko siedzą
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora