Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-04, 00:55   #2306
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
HEJ ZAŁĄCZAM PARE ZDJĄTEK MOJEJ NIESZCZĘSNEJ CERY! ZDJĘCIA ROBIŁEM SAM Z KOMÓRKA Z MEGA BLISKA BO TYLKO WTEDY WIDAĆ TE NIEDOSKONAŁOŚCI!

- dopiero w takim świetle widać problemy co wy na to ??
Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
dzięki za radę mi generalnie nie wychodzą żadne ropne syfki jak już są to takie podskórne widoczne z bliska białe tzn zaskórnik i zamknięte chyba... no może taka krotska to wyjdzie jedna raz na jakiś czas na zdjęciu akurat jedna widac chyba ja widzę w sobie przebarwienia i blizny może nie takie okropne ale są, a zaskórnik ito do końca zycia będzie trzeba salicylka stosować Myślę, żeby od środka jeszcze popróbować trochę specyfików
Ja potrzebuję małego komentarza do tych zdjęć.
Na pierwszy rzut oka widzę, że faktycznie załatwiłeś się tym słońcem, dużo jakich może nie bardzo widocznych ale jednak brązowych plamek. Masz widocznie predyspozycje do czegoś takiego więc uważaj ze słońcem!
Czy ja tam widzę też jakieś wgłębienia? Tzn. nie tyle wgłębienia, ale to, że skóra nie ma dokładnie równej powierzchni. Czy to tylko wrażenie przez to, że kolor jest nierówny?
Co ja mam Ci w sumie napisać, wszystko już wiesz Z tego co widzę o suplementacji też - cynk, vit.A, dużo białka, wit.b. Chociaż z białkiem i ze skórą to różnie może być, ale przy gojeniu po kwasowym i po Atre się przyda. Płatki owsiane polecam- sporo wit b i generlanie wszystkiego co dobre
Na te posłoneczne to jeszcze Cosmelan mi się skojarzył - poczytaj sobie o nim. Może już też o tym pisaliśmy.
O wit. c na skórę wiesz, o niacynamidzie też.

A migdałem się w końcu bawiłeś? ostatnio od kilku osób usłyszałam, że działa na nie skuteczniej niż salicyl. Warto spróbować.

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
6paula9, bo mnie to zainteresowało...To przemywanie kwasem borowym ( nie borny czasem?). Ale skoro to kwas, to filtry na dzień tak? Ja zupełnie nie mam doświadczenia z kwasami, nic a nic, więc jak słyszę "kwas", to w domyśle mam "filtr", ale proszę o oświecenie.
(...)
Kwas borny kupisz w aptece w stężeniu koło 3 proc pod nazwą Borasol. Przyśpiesza gojenie, ma też działanie grzybo- i bakteriobójcze, więc jeżeli tradzik jest tym wywołany może pomóc. Ściąga skórę, wysusza.
Warto wiedzieć, że przy dłuższym używaniu, szczególnie na większe powierzchnie ciała łatwo może dojśc do zatrucia i to o dość poważnych skutkach.
Stosuje się jak tonik, można też w formie kompresów.
Nigdzie nie czytałam aby był fotouczulający
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora