Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Być konsultantką... Avon, Oriflame...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-24, 11:03   #3
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Dziewczyny, mam kilka pytań, pomóżcie!

1. Które kosmetyki cieszą się większym powodzeniem - Avon czy Oriflame?

2. Ile trzeba mieć lat żeby zostać konsultantką?

3. Czy za zostanie nią coś się płaci?

4. Skąd konsultantka dostaje katalogi i ile?

5. Jak to jest z zarobkami? Ile się zarabia?

6. Czy może się zdarzyć, że bycie konsultantką się nie opłaci i trzeba będzie do tego "dokładać"?

7. Co, jeśli zrezygnuje się z bycia konsultantką?


I w ogóle, proszę, napiszcie mi, jak to wszystko wygląda "od kuchni"...
Bardzo mi zależy na zarobieniu kilku groszy

Czekam
Tak jak napisała moja poprzedniczka.Dodam tylko,że za katalogi,próbki,torebki do zapakowania towaru płacisz Ty.W przypadku Avonu w tym roku wprowadzono dodatkowe opłaty za zakup w Centrum Obsługi lub za małą paczkę.Opłaty te dotycza wyłącznie zamówienia poniżej 150 zł.Jeśli zrezygnujesz, nic się nie dzieje,przez jakiś czas jeszcze będą przysyłać Ci katalog do domu,a potem wykreślą z bazy.
Jak to wygląda od kuchni?Lepiej sprzedają się kosmetyki Avon.Ogólnie konsultantek Avonu jest multum i wejście na rynek jest trudne.Jeżeli masz duża rodzinę i wielu przyjaciół,których stać na kupno co miesiąc kosmetyków to próbuj,choć nie wykluczone,że oni już mają swoją konsultantkę i nie koniecznie będą chcieli z niej zrezygnować.Aha wejście do avonu w tej chwili jest bezpłatne i może Cię zgłosić każda konsultantka (nawet ja ),a firma się z Tobą skontaktuje.
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując