Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zakupy na Coastal Scents
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-23, 02:26   #460
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nie jestem zawiedziona, jeszcze nie testowalam. ale szkoda, bo teraz dalej mi brakuje paru cieni neutralnych

to ja ide spac
to daj znać, jak już przetestujesz
A ja sobie jeszcze na youtubie pooglądam filmiki z makijażami wykonanymi tą paletą, szukając inspiracji do mojego jutrzejszego (właściwie już dzisiejszego) makijażu

EDIT:
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
powiem wam ze nie oplaca sie robic zbiorczych zamowien.
robilam symulacje zamowienia i za 2 linery, 4 pedzle (w tym do twarzy taki pielegnacyjny), kilka probek zaplacilabym za przesylke tyle ile przy zbiorczym plus przesylke po Polsce.
Tzn. wygląda to mniej więcej tak- jeżeli zamawiamy cokolwiek innego niż palety (ja robilam symulację z żelowymi linerami, pędzlami i miką) to rzeczywiście, za przesyłkę nie wychodzi za wiele. Ale gdy tylko dodamy którąkolwiek z palet, to już się średnio opłaca samemu zamawiać. Dla przykladu- przy indywidualnym zamówieniu tylko palety konturowej jej koszt z najtańszą przesyłką wyniesie nas ponad 100 zł. I podobnie ma się sprawa z każdą paletką
Tak więc - jeżeli zamawiamy tylko drobiazgi, to rzeczywiście, spokojnie można samemu, koszt nie jest wielki. Natomiast przy paletach- taniej chyba jednak wychodzi zamówienie zbiorcze..
Idę spać, za 2-3 godziny będę coś malowac nową paletką i zdam relację

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-23 o 05:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując